Modüler Kaynaklı Silindirik Su Deposu

Modüler Kaynaklı Silindirik Su Deposu

Sağlıklı ve temiz suya ulaşımın sağlanması için Modevo tarafından üretilip kullanıma sunulan modüler su depoları pratik ve uzun ömürlüdür. Modüler su depolarının ışık geçirmemesi, iç yüzeyinin pürüzsüz olması ve paslanmaz çelik gibi malzemelerle üretilmesi suyun temiz kalmasını sağlar. Oksitlenme, paslanma ya da yosun tutma gibi durumlar görülmez.
 
Modüler su depolarının kurulacağı yere taşınması ve montajı da kolaydır. Aynı şekilde demontajı da kolaylıkla yapılır. Bu yönüyle geçen zaman içinde temizlenmesi, gerekli bakımlarının yapılması da mümkün olur ve çok uzun yıllar kullanılabilir.
 
Modüler Kaynaklı Silindirik Su Deposu
 
Modüler su kaynaklı silindirik su depoları içme suyu ve zeytinyağı gibi sıvı gıdaların korunması için ideal özellikler sunar. Gelişmiş üretim teknolojileri sayesinde ekonomik koşullarda üretilebilen bu ürünler uzun yıllar bakım gerektirmeden hijyen sağlayabilir.
 
Silindirik su depo modüllerinin taşınması kolaydır ve yatay ya da dikey şekilde monte edilebilir. Farklı büyüklüklerde montajı yapılabilen ürünlerin 3 tona kadar sıvı depolama kabiliyetine sahip modelleri mevcuttur.
Modüler Kaynaklı Silindirik Su Deposu