Silindirik Kaynaklı Su Depoları

Silindirik Kaynaklı Su Depoları

Modnevo tarafından üretilip piyasaya sunulan modüler su depolarının en önemli özelliği modüller halinde kurulacağı yere taşınması ve montajının yapılmasıdır. Bu yönüyle hem pratik kullanım imkanı sağlanır hem de iş gücünden tasarruf edilmiş olur.
 
Modüler su depolarının bir diğer önemli özelliği de malzeme ve yapı özellikleriyle depolanan suyun hijyen koşullarını korumasıdır.
 
Silindirik Kaynaklı Su Depolarının Özellikleri
 
Silindirik kaynaklı su depolarının iç yüzeyinin pürüzsüz olması ve ışık geçirmemesi nedeniyle yosun tutması mümkün değildir. Ayrıca oksitlenme, paslanma ve benzeri durumlar da görülmez. Çok uzun yıllar hiç problemsiz kullanılabilir.
 
Silindirik su depolarının kapasitesi 3 tona kadar çıkabilir. İhtiyaca uygun ebatlarda ürün Modnevo tarafından sağlanacaktır. Silindirik depolar içme suyunun depolanması için kullanılabileceği gibi zeytinyağı ve benzeri sıvı gıdalar için de ideal özellikler sunar. Kurulum müşterinin talebine ve kullanılacağı alanın özelliklerine göre yatay ya da dikey olarak yapılabilir.
 
Silindirik kaynaklı su depolarının üretiminde kullanılan malzemelerin ve işçiliğin maliyetleri yeni teknolojilerle düşürülmüştür. Bu nedenle ekonomik seçenekler olarak karşımıza çıkar.
Silindirik Kaynaklı Su Depoları