Hakkımızda
Hakkımızda
 
2011 yılından bu yana su depoları satış, pazarlama ve montaj hizmetleride dahil bu sektördeyiz. Sahada paslanmaz çelik alanında faaliyetlerimizi sürdürürken, ürün kategorimizide gün geçtikçe daha da genişletiyoruz. Verilen su depoları hizmetlerimizin yanında paslanmaz çelik baca sistemleri çalışmalarımızda da aldığımız geri dönüş bildirimlerindeki memnuniyetten dolayı, hergün biraz daha güçlendiğimizi hissederek hedefimizi emin adımlarla durmadan büyüttük ve büyütmeye devam ediyoruz.
 
Takdir edersiniz ki sektör ne olursa olsun, işimizin en iyisi olabilmek için çok fedakarlıklar yapmamız gerekmektedir. Bu 9 yıllık süreçte doğru olabilmek için fazlasıyla fedakarlık yaptığımızı düşünüyoruz. Bu yüzden bize duyulan güven, işimize olan sevgimiz, kaliteye verdiğimiz önem, herşeyden önce karşımızdaki insana verdiğimiz deger bizlerin bugün profesyonel bir şekilde pazarlama alanında kurumsallaşma yolunda ilk adımı atmamızı sağlamıştır.
 
Modnevo iş ahlakını baz alarak, dürüstlüğü bir etiket haline getirerek, doğru hizmetle kurumsal nitelikte sizlerle birlikte.
 
En güzel işbirliklerimizin gerçekleşmesi dileğiyle.
 
 
Nevzat Şimşek
Kurucu Yönetici