S.S.S

Depo satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor? 
Depolanacak suyunuzun ne amaçla kullanılacağı belirlenmeli ve mutlaka suyun analizi yapılmalıdır. Kullanım mekanına göre montaj yerinin belirlenerek, suyun kullanım amacına göre depo kaplama yada boya türü seçiminin doğru yapılması gerekir. 
 
Galvaniz su depolarının diğer kaynak depolarından farkı nedir? 
Komple civatalı birleştirme işleminden oluşur.
Kaynak kullanıma gerek kalmaz 
Panel sayısı ile oynayabilirsiniz, sayıyı düşürebilir  ya da yükseltebilirsiniz. 
Nakliyesi ,taşıması ve montajı  kolaydır
Dar yerlerde bile kolayca monte edilebilir
 
Depo kapasitesi hangi özelliklere göre belirlenir? 
İhtiyaca göre belirlenir.  Örneğin; bir daire için kullanılacaksa 250 – 500 lt. arası kullanılır.  Komple bir bina için kullanılacaksa 10 m3 ve üstü kullanılabilir.
 
Depo montaj aşamaları nelerdir?  Hangi yardımcı malzemeler kullanılır? 
Modüler depolarımızı, bir oda gibi düşünün. Taban, yan modüller ve tavan olarak. Modüller arasına conta kullanılarak cıvata ile gerekli tork yardımı ve sıkma işlemi yapılır. Sızdırmazlık ise aradaki conta ile sağlanır.
 
Depo montajı yapıldıktan sonra boşlukta kalan üst kısma yük koyabilir miyiz?
Su depolarının üzerine asla yük konulmaması gerekmektedir. Deponun dizaynı ona göre tasarlanmış olup, sadece kendi yükünü taşıma kapasitesine sahiptir.
 
Modüler depo kurulumu yapıldıktan sonra bulunduğu yerden başka bir yere taşınabilir mi?  Kapasitesinde değişiklik yapılabilir mi? 
Tabi ki taşınabilir. Civatalı bir konstrüksiyon ile birleştirildiği için, tekrar sökme ve montajlama kolaylıkla yapılabilr ve m3 ‘te değişiklik olabliir. Yani kapasitede değişiklik söz konusu olabilir.
 
Montaj sırasında eviniz, binanız yada işyeriniz bir zarara uğrar mı? 
Zarar verilmez. Firmamız bu konuda oldukça hassas, yetenekli ve bilgi düzeyi yüksek ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.
 
Depo temizliği ve bakımı hangi aralıklarla ve nasıl yapılmalıdır?
Su depolarının yılda 2 kez bakım ve temizliği yapılmalı. 3 kez de depo içi yıkanmalı. Kullanılan temizlik malzemeleri de kimyasal içermemeli. 
 
Kaide yapımında nelere dikkat edilmelidir? 
Eğer zemininizde bir sıkıntı yok ise beton kaide kullanmaya gerek yoktur. Plastik kaidelerimiz ile depomuz sıkıntısız bir şekilde yerine monte edilir.
 
Firma tarafından teklif alındığı zaman nelere dikkat  etmeliyiz?
Depo ihtiyacınızı belirleyen tüm bilgileri vermeniz gerekir. En, boy, yükseklik, nereye montaj yapılmak isteniyor, ne tür bir su kullanımı olacağı, içme suyu, yangın suyu , kuyu suyu vb. Buna göre teklif, uzman arkadaşlar tarafından kısa sürede size ulaştırılacaktır.