Bombeli Modüler Su Depoları

Bombeli Modüler Su Depoları

Zaman geçtikçe temiz ve sağlıklı suya ulaşım zorlaşıyor. Su ayak iziyle ilgili yapılan araştırmalar doğru tedbirler alınmazsa ileride yeterli suya ulaşamayacağımızı gösteriyor. Bu nedenle binalara yapılan su depolarının suyun kalitesini düşürmeyecek özelliklerde olması gerekiyor.
Mondevo tarafından üretilen modüler su depoları paslanmaz çelik gibi malzemelerle yapıldığı için ne kadar uzun süre kullanılırsa kullanılsın suyun kalitesini korur. Çünkü bu ürünlerde oksitlenme, paslanma, yosun tutma gibi istenmeyecek durumlar oluşmaz. Kurulumu kolay olduğu gibi bakımı ve temizliği de pratiktir.
 
Bombeli Modüler Su Depolarının Özellikleri
 
Bombeli modüler su depoları paneller halinde üretilir ve taşınır. Bu yönüyle modüllerin kurulum yapılacak yere götürülmesi ve montajının yapılması pratiktir.
Her geçen gün geliştirilen teknolojisi ile bombeli su depolarının özel boyalarla boyanması da mümkün hale gelmiştir. Bu boya zaman içinde dökülmez, hasar görmez ve dolayısıyla suyun özelliğinin korunmasına yardımcı olur.
Ürünlerin kurulumunda kaynak kullanılmaz. Yedekli gergi sistemi kullanılır. Bu da ürünlerin uzun ömürlü olmasını ve temiz suya ulaşımın sağlanmasını getirir.
Bombeli Modüler Su Depoları