İçten Montajlı Modüler Su Depoları

İçten Montajlı Modüler Su Depoları

Temiz suya ulaşımın kolaylaştırılması için binalara yapılan su depoları önemli bir işleve sahiptir. Ancak eski tip su depolarının yapılması zor olduğu gibi hijyenin korunması da zordur. Son dönemlerde Modnevo tarafından üretilip hizmete sunulan modüler su depoları sektöre önemli yenilikler getirmiştir.
 
Küçük paneller halinde üretilip kurulacağı yere taşınan bu depolar özel cıvatalarla birleştirilerek monte edilir. Bu yönüyle parçaların taşınması, dar alanlardan geçirilmesi mümkündür. Montajı ve gerektiğinde demontajı da kolayca yapılabilir. Paslanmaz çelik gibi maddelerden üretildiği için zaman içinde oksitlenme görülmez ve sağlıklı suya ulaşım sağlanır.
 
İçten Montajlı Modüler Su Depolarının Özellikleri
 
İçten montajlı su depolarının panelleri iç kısımlarında monte edilir. Bu yönüyle dar alanlara bile kurulumu mümkündür. Duvara bitişik şekilde kurulabileceği için yerden tasarruf sağlar.
 
Montaj için ürünlere özel olarak üretilen cıvata kullanılır. Su kaçağı olmadan uzun ömürlü kullanım özelliği sunar ancak montajın uzman ellerle yapılması şarttır.
Ürünün montajı gibi demontajı da kolaydır. Gerektiğinde tek bir panelin çıkarılıp değiştirilmesi mümkündür.
İçten Montajlı Modüler Su Depoları