Yakıt Tankı

Yakıt Tankı

Güncel standartlara göre üretim ve montajını gerçekleştirdiğimiz yakıt tanklarının, kalite kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Keşif çalışmasından sonra yer altı veya yer üstü olacak şekilde imalat yapıyoruz. Fuel oil, yağ, motorin, gaz yağı gibi petrol türevi maddelerin güvenli bir şekilde depolanması için kullanılan bu tankları farklı ölçülerde imal ediyoruz.
 
Çevreden gelecek her türlü zararlı etkene karşı maksimum mukavemet gösterir. Özel tasarımı sayesinde yakıt sirkülasyonunu hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
 
Yakıt tanklarının sızdırmazlık kontrollerini hidrostatik test kullanarak titizlikle yapıyoruz. Tercihe göre tek cidarlı, çift cidarlı, izoleli, izolesiz, silindirik, prizmatik ve ısıtıcı bağlantılı olarak tüketiciye sunuyoruz. Her biri için uzman ekibimiz özenle keşif çalışması yapmaktadır. Ayrıca kullanılacak yakıtın mevzuatına uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
 
Bu sayede olumsuz hava koşullarında yakıtın donması engelleniyor. Bununla birlikte yakıt akışkanlığını maksimum düzeyde korumak için özel kaplamalar yapıyoruz. Kurulum ve montaj çalışmasından sonra ihtiyaç halinde danışmanlık ve servis desteği de sağlıyoruz. Firmamız güvencesiyle sunulan akaryakıt depoları için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yakıt Tankı