Yangın Su Deposu

Yangın Su Deposu

Yangın söndürme sisteminin önemli bir ögesi de su depolarıdır. Tamamen yangını söndürme sistemine sahip depolar imal ediyoruz. Yer üstünde, yer altında, yatay ve dikey formlarda üretim yapıyoruz. Sistem dahilinde hidrofor odası ve pompa da yer almaktadır. 
 
Sadece modüler değil tercihe göre monoblok yani kaynaklı yangın su depoları da yapıyoruz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimiz gerekli keşif ve ölçümleri yaparak montaj çalışmalarını eksiksiz olarak tamamlıyor. Bakım, onarım ve detaylı bilgilendirme için 7/24 hizmet veriyoruz.
 
Yangın Su Deposunun Özellikleri
 
Ev, konut, iş yeri, kurum ve kuruluşlarda yangın çıkma riski her zaman vardır. Yangından korunma tedbirlerinin yanında yangın söndürme sistemlerinin önemi de büyüktür. Yangın söndürmek için kullanabileceğiniz depolarımız depreme, zorlu hava şartlarına ve donmaya karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Deponun hem iç hem de dış yüzeylerini özel kaplamalar ve boyalarla koruma altına alıyoruz. Sağlam konstrüksiyona sahip sistem, yangın söndürme sırasında büyük başarı sağlamaktadır.
Yangın Su Deposu