Yeraltı Su Deposu

Yeraltı Su Deposu

Yerin altına monte edilen yeraltı su depoları, çeşitli amaçlarla kullanıma uygundur. En yaygın kullanım alanı içme suyudur. İç kaplamasını gıda tüzüğüne uygun özel boyalarla yapıyoruz. Bu yüzden sağlık açısından hiçbir risk teşkil etmez. Yer altında olduğu için az yer kaplar. Böylece mekanı daraltmaz.
 
Dış yüzeyi Modnevo tarafından üretilen membran ile kaplıyoruz. Bu membran deponun yer altındaki olumsuz etken ve canlılardan korunmasını sağlar. Soğuk ve karasal iklime sahip bölgelerde donma riskine karşı özel olarak tasarım yapıyoruz. Montaj alanında keşif ve ölçüm çalışmaları yapan ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmaları yürütüyor.
 
Yeraltı su depolarına hidrofor ve yangın pompa odası da dahildir. Bununla birlikte sistemin yer altında olması pompa ve hidroforın çıkardığı gürültünün rahatsızlık vermesini büyük ölçüde önler.
 
Modüler olarak da imal edilen yeraltı su depoları üzerine gelecek toprağın ağırlığına göre dizayn ediliyor. Depoyu yangın suyu, kullanma suyu, içme suyu veya tarımsal sulamalarda kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilikle montaj yapıyoruz.
Yeraltı Su Deposu